• 1 z 7
 

Mushie silikonový talíř s přísavkou BLUSH

Neohodnoceno
 

Mushie silikonový protiskluzový talíř s přísavkou zůstává stabilní na hladkém povrchu stolu, podložce či na jídelní židličce.

Stačí talířek přitlačit, přísavka podtlakem přilne k podložce a talíř zůstane nepohnutý na svém místě.Talíř s přísavkou je skvělým pomocníkem při prvních příkrmech a hlavně při začátcích samostatného jídla

Díky předělení na 3 části zůstává hlavní jídlo a přílohy nesmíšené, jídlo tak děti více zajímá a mohou se seznamovat s chutí a podobou jednotlivých pokrmů.

Dostupnost Zakázkové šití do 20 dnů
449 Kč
371,07 Kč bez DPH
   
Kód produktu 7107
Značka MUSHIE
Kategorie Silikonový talíř s přísavkou
 
Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. 
Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mushie produkty každý moment s vaším děťátkem a udělají ho ještě výjimečnější.
Mushie – prémiová designová značka pro nejmenší.
Protiskluzová přísavka na spodní části zabraňující převrácení misky a rozlití jídla. Vyrobeno z vysoce kvalitního potravinářského silikonu, bez BPA, PVC a ftalátů. Odolává vysokým i nízkým teplotám, vhodné i do mikrovlnné trouby. Údržba: Umyjte teplou vodou, případně saponátem a důkladně opláchněte. Vhodné do myčky nádobí. Abyste zajistili správné přisátí, musí být přísavka čistá a talíř umístěn na hladkém, suchém a čistém povrchu.
Podtlak uvolníte zatažením za výběžek na přísavce. Průměr 18,4 cm. Design – Švédsko